درباره ما

درباره ما

گروه تولیدی كامپوزيت شيمي سازه یزد به شماره ثبت 13795 به منظور مشاوره، طراحي و ساخت انواع مصنوعات كامپوزيتي با كاربردهاي خاص در حوزه‌های مختلف از قبيل نفت وگاز و پتروشيمي، آب و فاضلاب، برق، مخابرات و مبلمان شهري تأسيس و به ارائه محصولات متناسب با درخواست مشتريان مي‌پردازد.

با توجه به پشتوانه تیم مهندسی شرکت، سیاست اين مجموعه همواره توجه به تحقيق و توسعه در زمينه كاربرد كامپوزيت‌ها در حوزه هاي مختلف مي‌باشد و نتيجه این تحقیقات تولید انواع دریچه های کامپوزیتی، انواع سازه های  كامپوزيتي متناسب با نياز مشتري از قبيل نردبان كامپوزيتي، هندهول یکپارچه  كامپوزيت و پايه‌هاي روشنايي و تیر بحران کامپوزیتی و... نام برد که همواره مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است.

در این گروه تولیدی با تکیه بر نوآوری همواره سعی می گردد تا محصولات جدید به بازار ارائه نموده و یا محصولات موجود در بازار را با کیفیت بالاتر و قیمت تمام شده پایین تری به بازار عرضه نماید.

تنوع محصولات این شرکت فناور و همچمین انعطاف پذیری در تولیدات سبب گردیده تا محصولات گروه تولیدی کامپوزیت شیمی سازه در کشورهای همسایه نیز مورد استقبال قرار گیرد.

  درباره ما

نظر مشترکین

اعضاء شرکت